Обмін

За всіма питаннями Ви можете зв'язатись з нами за телефоном +380966899770


Повернення/обмін товару належної якості

Повернення / обмін товару здійснюється відповідно до Закону України « Про захист прав споживачів ». У період 14 днів, не рахуючи дня покупки, можна оформити повернення / обмін товару за умови:

  • товар не був у вживанні і не має слідів використання, забруднень, плям.
  • товарний вигляд збережений - тобто залишилися всі ярлики, наліпки і інше приладдя товару в незмінному вигляді, товар повністю укомплектований, упакований.

 Повернення/обмін товару неналежної якості

  • Товар неналежної якості - товар, що містить недоліки, виробничий брак. Недолік товару - це невідповідність заявленим характеристикам.
  • Отриманий товар повинен відповідати змісту на сайті.
  • Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на сайті опис не є ознакою неналежної якості.
  • Справжні кольори виробів можуть відрізняться від кольорів і відтінків на сайті, в залежності від кольору вашого монітора (дисплея).
  • Товар купувався Покупцем не пізніше 14 днів з дати подання вимоги про повернення, не рахуючи день покупки.

Хто платить за пересилку товару при поверненні (обміні)?

При поверненні товару належної якості з особистих причин (не сподобалося, не той відтінок, розмір, фурнітура і т.д.) споживач оплачує вартість первинної та зворотньої доставки згідно з діючими тарифами служби доставки.

Посилка на повернення не повинна бути оформлена післяплатою! Такі посилки не можуть бути нами прийняті і будуть повернуті Вам.

У разі, якщо буде встановлено, що повернення відбулося з вини інтернет-магазину (виробничий брак, невідповідність замовленого товару) ми компенсуємо вартість доставки посилки з поверненням.

Приклад повернення не з вини інтернет-магазину - не підійшов розмір. Просимо врахувати, що деякі тканини дуже тягнуться, і заміри вироби, зазначені на сайті, можуть істотно відрізнятися від фактичних параметрів виробу.

Повернення грошей буде здійснено протягом 3-14 робочих днів, відправка посилки із замовленням на обмін - протягом 5 робочих днів після того, як повернення прийнято в обробку -за умови, що всі положення щодо приймання (обміну) виконані коректно і в повному обсязі.

Вгору